Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Флора Фауна Контакти Новини Благодійність


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation Ecological Biosphere Reserve
ЗАЛІСНЕННЯ ПІСЛЯ ДОСЛІДЖЕНЬ

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник підтримує державні плани заліснення території країни в рамках ініціативи «Масштабне заліснення України» та Указу Президента №228/2021 «Про деякі заходи щодо відтворення та збереження лісів» і приєднується до їх реалізації, звісно, підходячи до цього виважено, після ґрунтовних наукових досліджень.
Так, у зону відчуження вже здійснено кілька науково-дослідних експедицій з вивчення стану та оцінки природного відновлення заповідних територій, пройдених пожежами у квітні-травні 2020 року.
Основні їх завдання полягають в оцінці стану природного поновлення у місцях, які зазнали впливу пожежі; підготовці обґрунтування щодо вибору шляхів відновлення лісових екосистем (природного, штучного); вибір місць для проведення посадок лісових культур на штучно змінених ділянках в межах зони антропогенних ландшафтів (покинуті сільські населені пункти, лісництва тощо).


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua