Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Флора Фауна Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника ми у facebook


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation Ecological Biosphere Reserve
РОЗВИТОК БЬОРДВОТЧИНГУ В УКРАЇНІ

«Круглий стіл» на таку тему був вперше проведений на всеукраїнському рівні за участі фахівців більшості вітчизняних об’єктів природно-заповідного фонду і представників Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.
Сьогодні Чорнобильський заповідник спільно з ГО «Екологічний простір -2020» в рамках реалізації спільного екологічного проекту «Розвиток екотуризму на територіях, що зазнали радіаційного забруднення – шлях до збереження біорізноманіття українського Полісся» провели круглий стіл, присвячений популяризації в Україні бьордвотчингу (спостереження за птахами).
Захід відбувся в інформаційно-просвітницькому Орхуському центрі Міндовкілля України.
Спеціалісти національно-природних парків та екопарків ділились власним досвідом та перспективами розвитку орнітологічного туризму на природоохоронних територіях країни.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua