Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

НАЙАКТИВНІШІ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ
22.04.2019

Хто у нас найбільш допитливий, цікавий, щиро любить живу природу і вбирає нові знання про навколишній світ, немов губка? Звісно, діти! Тому з ними напрочуд приємно працювати. Адже юні екологи – не просто відвідувачі наших просвітницьких заходів, а й завзяті їх учасники: вони ставлять цікаві запитання, доповнюють лекторів, діляться власними враженнями й спостереженнями. За що найактивніші з них отримують заохочувальні подарунки від Чорнобильського заповідника.

Так було й протягом першого робочого тижня лютого, коли співробітники сектору еколого-просвітницької роботи продуктивно попрацювали з навчальними закладами Іванківського та Поліського районів (конкретно – з Радинським НВО, Поліським районним центром позашкільної освіти, Обуховицьким та Термахівським НВО, Оранською філією опорного навчального закладу Прибірського НВО, Іванківською ЗОШ №2 та Іванківським районним ліцеєм). Повірте: під час зустрічей не було нудно ані нашим екоосвітянам, ані школярам, ані вчителям.

Цього разу під час спілкування з юними допитливими слухачами співробітники Заповідника зосередились на розповідях про флору й фауну зони відчуження (а як відомо, Чорнобильський заповідник займає більше двох третин її території), а ще розказали про значення Всесвітнього дня водно-болотних угідь, який природолюби світу відзначають 2 лютого.
Енергетика та зацікавлені очі дітей дали нашим екоосвітянам заряд позитиву й енергії для нових звершень на наступний тиждень!


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua