Заповідник Діяльність Офіційні документи Громадянам Карти Флора Фауна Контакти Новини Фото Гідрологічні об'єкти «Врятуємо рись!» Наші партнери
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve


Revival of the pristine nature of Polissya


29.08.2019

28 серпня в Чорнобильському офісі Державного агентства з управління зоною відчуження відбулося засідання робочої групи з питань розробки проекту організації території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Крім замовників і виконавців робіт в засіданні взяли участь представники підприємств ДАЗВ, діяльність яких так чи інакше пов’язана із Заповідником.

Під час наради був презентований проект функціонального зонування території Заповідника. В ході обговорення були уточнені межі визначених зон, внесені зауваження до описової частини та деталізовані окремі моменти щодо обслуговування доріг, ЛЕП та об’єктів культурної спадщини. Позитивним моментом є те, що до заповідної зони (призначена для збереження і відновлення найбільш цінних природних комплексів, генофонду рослинності і тваринного світу) увійшло більше 30% території Заповідника.

Роботи в рамках другого етапу триватимуть до кінця поточного року, а у 2020 році заплановано повне завершення розробки проекту.

Нагадаємо, що проект організації території є одним з найголовніших документів будь-якої установи природно-заповідного фонду, яким визначається стратегія розвитку установи на десять років та конкретні заходи з розвитку заповідника, охорони, відтворення та використання природних комплексів на п’ять років, а також здійснюється зонування його території.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua