Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

Одноденний тренінг «Надання першої домедичної допомоги»
17.10.2019

За останні роки спостерігається тенденція до зростання числа нещасних випадків. У провідних країнах світу наразі збільшується кількість курсів з надання домедичної допомоги.

Чорнобильський заповідник також постійно проводить інформаційну роботу з охорони праці, цивільного захисту та пожежної безпеки з метою підвищення обізнаності працівників Заповідника у тій чи іншій галузі.

Одним із таких заходів став одноденний тренінг «Надання першої домедичної допомоги», який був проведений інструкторами Київського центру спеціальної підготовки – Тіною Артюх та Олександром Корнійчуком, за ініціативи начальника відділу з охорони праці Чорнобильського заповідника – Чалої Юлії.

Тренери-професіонали не тільки поділилися власними знаннями щодо надання першої допомоги, але й надали безцінні поради та рекомендації, які дійсно допоможуть виграти декілька хвилин до приїзду швидкої допомоги, а згодом - і врятувати життя потерпілому.

Окрім теоретичних знань під час тренінгу були відпрацьовані практичні навички по проведенню серцево-легеневої реанімації, зупиненню кровотечі, наданню допомоги при переломах, обструкції дихальних шляхів та продемонстрований чіткий та послідовний алгоритм дій під час кожного конкретного випадку.

За результатами тренінгу працівники Заповідника отримали сертифікати про проходження курсу «Надання першої домедичної


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua