Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник


12.11.2019

11 листопада 2019 року у київському представництві Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника в рамках п’ятиденного спільного міжнародного семінару з Лісовою Службою США відбулась презентація сучасного стану та перспектив досліджень пожеж у Чорнобильській зоні відчуження.

Головний спікер Алан Егер (USFS Rocky Mountain Research Station) представив результати п’ятирічних досліджень в розрізі вірогідності виникнення надзвичайних ситуацій, радіаційної безпеки та ефективності протипожежних заходів.

У загальній дискусії щодо управління ризиками виникнення пожеж у зоні відчуження взяли участь представники Державного агентства України з управління зоною відчуження, експерти, фахівці Чорнобильського заповідника та ДСП «Північна Пуща».

Необхідно зазначити, що досвід Лісової служби США, презентований під час семінару, буде в подальшому використаний при розбудові стратегії управління пожежами в Зоні відчуження та Fire Management Plan, а також для створення Кризового центру при адміністрації Зони відчуження, як дієвого інструменту оперативного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua