Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

ЗУСТРІЧ У ХОЙНИКАХ
22.11.2019

18-20 листопада 2019 року співробітники Чорнобильського заповідника відвідали з робочим візитом білоруських колег з Поліського державного радіаційно-екологічного заповідника.

У рамках візиту представники природоохоронних установ ознайомилися з інформацією про Заповідники та наукові дослідження на їх територіях. Обмінялися досвідом відновлення постраждалих в результаті аварії на ЧАЕС територій, а також погодилися щодо необхідності розвитку тісної співпраці для проведення та координації спільних заходів з метою подальшого удосконалення управління заповідними та радіаційно-забрудненими територіями.

Також було проведено робочу нараду з науковими підрозділами, за результатами якої досягнута домовленість про обмін інформацією щодо видів, занесених до охоронних списків та інформування про критичні події (випадки зоонозних захворювань, наявність інвазійних видів) та подальшу співпрацю у дослідженні рідкісних видів.

Поряд з цим, українська та білоруські сторони опрацювали питання співробітництва щодо охорони праці, попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також транскордонного співробітництва. Окрему увагу було приділено питанням залучення міжнародної технічної допомоги для реалізації спільних українсько-білоруських проєктів.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua