Заповідник Діяльність Офіційні документи Громадянам Карти Флора Фауна Контакти Новини Фото відео Гідрологічні об'єкти «Врятуємо рись!» Наші партнери
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve


Revival of the pristine nature of Polissya

«Лісу в смартфоні» – бути!
13.12.2019

Днями Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник підписав Угоду про співробітництво з Державним підприємством «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр». Даною Угодою передбачено одержання і використання нових наукових знань з метою вирішення спільних науково-дослідних, природоохоронних та еколого-просвітницьких завдань.

Першим етапом співпраці стало підписання Договору на використання комп’ютерної програми – програмного продукту «Галузева інформаційно-телекомунікаційна система «Електронний облік деревини. Winforspro – Україна».

Ми прагнемо повної відкритості у своїй діяльності, тому плануємо впроваджувати цей продукт для контролю, в тому числі й зі сторони громадськості, за природоохоронними заходами з догляду за лісовими масивами зони відчуження.

Додаткова інформація про продукт: це пілотний проєкт електронного реєстру лісорубних квитків на заготівлю деревини, що впроваджується Державним агентством лісових ресурсів України, головна мета якого – оприлюднення інформації про здійснення господарської та іншої діяльності, що пов'язана із заготівлею деревини. Завдяки проєкту, кожен бажаючий зможе ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок. Реєстр містить низку опцій, зокрема, можна обрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua