Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник


Відродження первозданної природи Полісся
Чорнобильський заповідник

17 квітня – День працівників пожежної охорони ТІ, ХТО НА ЛІНІЇ ВОГНЮ
18.04.2019

17 квітня – День працівників пожежної охорони

ТІ, ХТО НА ЛІНІЇ ВОГНЮ

По першому сигналу 👀🗣 про небезпеку вони негайно відправляються туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити вогневу стихію🔥 та врятувати життя.

Сьогодні пожежні діють у складі рятувальної служби України, професійне свято якої відзначається щорічно 17 вересня. Проте в 2013 році Указом Президента 📄 встановлено окреме професійне свято – «День пожежної охорони». Дійсно, працівники пожежної охорони, як ніхто, заслуговують, аби публічно ще раз згадати й вшанувати їх героїзм, постійну готовність прийти на допомогу, мужність і здатність на самопожертву.

А для живого світу Чорнобильського заповідника 🐶🐱🐰🦊🐸🐺 🦅🦆🐣🐴пожежні – найперші захисники і рятувальники від вбивчого 🔥, який час від часу прокочується розпеченими хвилями по лісових масивах 🌳🌲🍃🌷🌺 природоохоронного об’єкту, залишаючи по собі чорні згарища і загиблих тварин. І якби не працівники пожежної охорони 👩‍🚒👨‍🚒🦹‍♂️🦸‍♂️, наслідки розбурханого полум’я були б більш нищівними й спустошливими.

Тому ми щиро вітаємо тих, хто стоїть на лінії вогню, з професійним святом. І бажаємо їм… якнайменше роботи і блакитного, чистого від диму, неба над головою.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua