Заповідник Діяльність Офіційні документи Громадянам Карти Флора Фауна Контакти Новини Фото відео Гідрологічні об'єкти «Врятуємо рись!» Наші партнери
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник


Відродження первозданної природи Полісся

ТРЕНІНГ З …ГРАФОМ
18.04.2019

Як ефективно працювати в команді? Як досягати поставлених цілей? Як боротись зі стресом? Зрештою, як знайти шлях до внутрішньої ясності, успішно здолати аматорську планку й стати професіоналом?

Про це (і не тільки) йшлося під час тренінгу-практикуму, який 11 квітня провів для співробітників Чорнобильського заповідника дипломований педагог і психолог, ведучий семінарів і тренінгів, економічний журналіст та ліцензований консультант міжнародного класу Ханс-Вольфф Граф.

Спілкування вийшло обопільно вигідним, адже працівники ЧРЕБЗ мають достатньо досвіду мотиваційного та психологічного характеру, яким і ділились із закордонним гостем.

Приємним бонусом до тренінгу на серйозні теми стало спільне відвідання виставки творчих робіт (малюнки, сувеніри, комікси), створених дітьми різного віку на конкурс «Чорнобиль. Природа. Відродження».

Більшість юних художників зуміли показати території, що постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС, не зі звичного «чорного» боку, а - як урок для людства і, головне, шанс для відродження природи.
Сподіваємось, для Графа ця виставка була не лише екскурсією- відпочинком, а й краплиною досвіду в його скарбницю психологічних знахідок та філософських уроків.

ДЛЯ ДОВІДКИ. Ханс-Вольфф Граф народився в 1950 році у м. Мюнхен (Німеччина). З 1975 року за авторськими методиками проводить семінари з психології та менеджменту конфліктів, риторики й креативності, стрес-менеджменту, філософії, педагогіки й дидактики. Вів тренінги для керівників підприємств, мав цикли доповідей на економічні, педагогічні й психологічні теми в Лондоні, Парижі, Філадельфії, Будапешті, Лос-Анджелесі, Празі, Києві. Проводив різноманітні навчальні курси у Німеччині, США, Австрії, Франції, Швейцарії, Польщі, Україні. Серед його учнів є чимало відомих спортсменів, бізнесменів, людей мистецтва.

Автор багатьох книг, численних статей і досліджень фінансової, економічної, політичної, психологічної і педагогічної тематики. Автор «Приватної академії Незалежності» (Вільна праця і шлях до самого себе). Серед останніх цікавих праць – «Наш світ» (порівняльне соціально-психологічне й економіко-політичне дослідження в контексті 180 країн світу).


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua