Заповідник Діяльність Офіційні документи Громадянам Карти Флора Фауна Контакти Новини Фото відео Гідрологічні об'єкти «Врятуємо рись!» Наші партнери




Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник


Відродження первозданної природи Полісся

КРУГЛИЙ СТІЛ : ВСІ ПИТАННЯ – ВАЖЛИВІ
22.04.2019

У селищі Красятичі – райцентрі Поліського району – 16 квітня був проведений «круглий стіл» щодо особливостей правового та природоохоронного режимів території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Учасники заходу (представники Поліської райдержадміністрації, ЧРЕБЗ і ДАЗВ, селищний та сільські голови Поліського району) активно обговорили кілька питань, кожне з яких є важливим і цікавим як для місцевих спільнот загалом, так і окремих громадян, котрі з тих чи інших причин мають намір відвідати зону відчуження.

Найбільш жваве обговорення викликала одна з ключових тем наради, започаткована начальником відділу режиму ЧРЕБЗ С. Біруком та співробітником ДАЗВ Андрієм Максимовим. Мова – про значуще для багатьох питання – порядок відвідування території зони відчуження в період проведення заходів, приурочених до 33-х роковин Чорнобильської катастрофи, та в «поминальні дні».

Не менш важливим було й інше обговорення, підняте спеціалістом ДАЗВ Олександром Гавриленком – щодо профілактики пожеж на території зони відчуження та зони обов’язкового (безумовного) відселення, а також – порядку взаємодії й координації зусиль під час виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі на суміжних територіях.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua