Заповідник Діяльність Офіційні документи Громадянам Карти Флора Фауна Контакти Новини Фото відео Гідрологічні об'єкти «Врятуємо рись!» Наші партнери
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник


Відродження первозданної природи Полісся

ПРОТИПОЖЕЖНЕ ТРЕНУВАННЯ
22.04.2019

18 квітня в Іванківському офісі Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника з працівниками установи було проведено протипожежне тренування🔥.

У заході, організованому начальником відділу з охорони праці, цивільного захисту, пожежної та радіаційної безпеки Юлією Чалою та інженером з цивільного захисту Миколою Діденком, взяли участь, крім співробітників Заповідника, заступник голови Іванківської РДА Ольга Мурга, представники Іванківського підрозділу філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» та Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

Під час тренування відпрацьовувались дії керівників та персоналу установи в момент виникнення загорання у службовому приміщенні, його задимлення та поширення вогню. Адже в процесі пожежі ніколи буде розмірковувати, як діяти і що робити в першу чергу: протипожежні навички повинні бути доведені до автоматизму.

Куди телефонувати в першу чергу, помітивши вогонь чи дим? Як проводити евакуацію персоналу, документів та майна? Як організувати зустріч служби з надзвичайних ситуацій та швидкої медичної допомоги? Як виносити потерпілих з приміщення, що горить, та надати їм першу домедичну допомогу?

На ці та інші запитання учасники заходу отримали вичерпні відповіді. Більше того, під час практичних занять змогли потренуватися правильно розміщувати потерпілого без свідомості на щиті чи інших підручних матеріалах, накладати шину на переламані кінцівки, а також гасити відкритий вогонь з порошкового вогнегасника.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua