Заповідник Діяльність Офіційні документи Громадянам Карти Флора Фауна Контакти Новини Фото відео Гідрологічні об'єкти «Врятуємо рись!» Наші партнери
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник


Відродження первозданної природи Полісся

Кульмінація конкурсу «Чорнобиль. Природа. Відродження»
22.04.2019

Дитячий гомін. У поглядах – радісне очікування й передчуття свята.

19 квітня в колонній залі КМДА зібрались юні учасники конкурсу «Чорнобиль. Природа. Відродження». Зібрались на урочисту церемонію нагородження переможців подарунками та дипломами у визначених номінаціях та різних вікових категоріях.

Відгукнулись на запрошення Заповідника, який підтримало Державне агентство України з управління зоною відчуження, талановиті хлопчики і дівчата із загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Києва, Іванківського та Поліського районів. З місяць фантазували й втілювали власні творчі ідеї в реальності. При цьому не забуваючи про тему конкурсу – відродження природи Українського Полісся – території, що постраждала від наслідків аварії на ЧАЕС.

Як виявилось, у нас дуже багато дітей обдарованих, здібних, з оригінальним баченням світу і довкілля.

А тому членам комісії, яка уважно переглянула більше трьохсот творчих робіт, було надзвичайно важко вибрати серед них найкращі. І все ж – кращих серед кращих визначено. Тридцять п’ять переможців отримали дипломи І-ІІІ ступенів. Ще дев’яносто конкурсантів були нагороджені заохочувальними дипломами і подарунками.

Вітали і нагороджували діток начальник управління з питань забезпечення бар’єрної функції зони відчуження, природно-заповідного фонду, радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисті – Байтала Михайло Романович та голова конкурсної комісії, в.о. директора Чорнобильського Заповідника Галущенко Олександр Миколайович.

Окрема подяка від організаторів конкурсу спонсорам: адміністрації Київський зоологічний парк загальнодержавного значення, Зоопарк 12 Месяцев та народному депутату України Ярославу Москаленку.

Отож, кульмінація конкурсу - урочиста церемонія нагородження була не лише довгоочікуваною, але й радісною. Відтепер юне покоління знає: Чорнобиль – це не лише сум і трагедія, але й чергове місце, де природа може бути собою…


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua