Заповідник Діяльність Офіційні документи Громадянам Карти Флора Фауна Контакти Новини Фото відео Гідрологічні об'єкти «Врятуємо рись!» Наші партнери
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник


Відродження первозданної природи Полісся

У ВИРІ ЗАХОДІВ, ПРИУРОЧЕНИХ ДО 33-Х РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
02.05.2019

У переддень тридцять третіх роковин Чорнобильської аварії та суто 26 квітня співробітники Чорнобильського заповідника взяли участь у кількох офіційних та інших – менш формальних подіях.

В.о. директора ЧРЕБЗ Олександр Галущенко долучився до заходів з вшанування пам’яті ліквідаторів, організованих Державним агентством України з управління зоною відчуження у м. Чорнобиль.

А от в м. Славутич відбулось відкриття виставкового стенду та фотовиставки «Чорнобиль – територія змін».
Представникам Заповідника випала тут найбільш приємна, хоч не така вже й проста, місія: протягом двох днів у Кіноконцертному комплексі вони займались з більш, ніж двома сотнями юних славутчан – від дошкільнят до старших ліцеїстів.

У різній цікавій формі (за допомогою майстер-класів, запитань-відповідей, розповідей, документального фільму, флешмобів) доносили до дітей основну інформацію не лише про найбільшу техногенну катастрофу 20-го століття, а й діяльність Чорнобильського заповідника, якому 26 квітня якраз виповнилось три роки.
З нагоди його дня народження також був влаштований символічний і веселий інтерактив: діти писали на кольорових стікерах побажання для ЧРЕБЗ, а потім їх прикріплювали на велику карту Чорнобильського заповідника.

Провели співробітники і тематичний майстер-клас з декорування великодневих кошиків. Власноруч прикрасивши їх різноманітними декоративними елементами, хлопчики й дівчатка змогли втілити свої творчі фантазії до великого весняного свята.

Загалом, два дні у Кіноконцертному комплексі м. Славутич пройшли жваво, творчо і яскраво, а фахівці нашого Заповідника ще довго пам’ятатимуть зацікавлені очі юних славутчан!


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua