Заповідник Діяльність Офіційні документи Громадянам Карти Флора Фауна Контакти Новини Фото відео Гідрологічні об'єкти «Врятуємо рись!» Наші партнери
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник


Відродження первозданної природи Полісся

Виїзний тренінг-семінар до Чорнобильського Заповідника
24.05.2019

Весна у самому розпалі. Довготривалі зливи змінюються сонячною погодою. Час для планування відпусток в активній фазі. А от фахівці Чорнобильського Заповідника у цей час проводять навчальні заходи для різних цільових груп.

Днями відбулась зустріч з учнями Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Спеціалісти Заповідника спільно з представниками Державного агентства України з управління зоною відчуження розповіли про свою роботу та про відродження природи Полісся на територіях, постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Зважаючи на юний вік ліцеїстів, провели відео-екскурсію місцем, де природа може бути собою.

Студентам природоохоронного спрямування Національного транспортного університету та Ужгородського національного університету пощастило на власні очі побачити ландшафти Чорнобильського заповідника, зустрітися з косулею, відвідати місто-привид При’пять, новий безпечний конфайнмент над 4 енергоблоком ЧАЕС в рамках виїзного тренінгу-семінару.

Молодь проявила неабияку обізнаність щодо аварії, її ліквідаторів та впливу радіації, а також жваво й аргументовано доводили свої точки зору про причини самої трагедії, засуджували тогочасну владу, насолоджувалися природою.

Щасливі та стомлені учасники навчального заходу повертались до звичного життя з новими знаннями, різноманітними емоціями, а фахівці Чорнобильського заповідника – з натхненням для нових слухачів.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua