Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища БУДЕ ПРИРОДА – БУДЕМО Й МИ
04.07.2019

У людства нема іншого виходу, аніж ефективно турбуватись про стан довкілля. Інакше з цієї планети зникне не тільки природа, а й ми в ній.
Тисячі діячів науки та культури зрозуміли це ще кілька десятиліть тому, підписавши в 1971 році звернення до Генерального секретаря ООН, в якому попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв’язку із забрудненням навколишнього середовища: «Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить з нами…»

А з 1973 року Всесвітній день охорони довкілля став однією з найважливіших подій міжнародного екологічного календаря. Україна ввійшла до більш ніж сотні країн, які щороку 5 червня відзначають цей день.

Ми також привертаємо увагу громадськості до екологічних проблем і підкреслюємо: кожна людина повинна змінити власне ставлення до природних ресурсів й оточуючого світу. Не тільки сьогодні, а й в інші дні робіть кроки назустріч природі: не смітіть, садіть дерева, прибирайте навколо, піклуйтесь про збереження природних скарбів. Адже буде природа – будемо й ми!

Тому й не дивно, що саме сьогодні відбулось відкриття Фотовиставка Людина vs Природа: пакт про ненапад

Більше деталей про відкриття фотовиставки читайте в наступному матеріалі.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua