Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник


29.08.2019

28 серпня в Чорнобильському офісі Державного агентства з управління зоною відчуження відбулося засідання робочої групи з питань розробки проекту організації території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Крім замовників і виконавців робіт в засіданні взяли участь представники підприємств ДАЗВ, діяльність яких так чи інакше пов’язана із Заповідником.

Під час наради був презентований проект функціонального зонування території Заповідника. В ході обговорення були уточнені межі визначених зон, внесені зауваження до описової частини та деталізовані окремі моменти щодо обслуговування доріг, ЛЕП та об’єктів культурної спадщини. Позитивним моментом є те, що до заповідної зони (призначена для збереження і відновлення найбільш цінних природних комплексів, генофонду рослинності і тваринного світу) увійшло більше 30% території Заповідника.

Роботи в рамках другого етапу триватимуть до кінця поточного року, а у 2020 році заплановано повне завершення розробки проекту.

Нагадаємо, що проект організації території є одним з найголовніших документів будь-якої установи природно-заповідного фонду, яким визначається стратегія розвитку установи на десять років та конкретні заходи з розвитку заповідника, охорони, відтворення та використання природних комплексів на п’ять років, а також здійснюється зонування його території.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua