Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

Міжнародній співпраці бути
16.09.2019

Сьогодні в інфоцентрі ДСП «Екоцентр» у м. Чорнобиль відбулася зустріч щодо продовження співпраці в рамках міжнародного проекту iCLEAR.

В ході зустрічі обговорено сучасний стан розвитку Чорнобильського заповідника. Окремо приділено увагу результатам проведеної оцінки ефективності управління Заповідником, про висновки якої розповів залучений незалежний експерт Богдан Проць. Він зазначив, що ми (Заповідник) взяли швидкий старт та вибудували доволі продуктивну систему внутрішнього управління. Звісно є над чим працювати, але зважаючи на виконану роботу, все ж варто відзначити успішний менеджмент адміністрації та злагодженість роботи всієї команди Чорнобильського заповідника. Пан Богдан побажав, незважаючи ні на що, зберегти всі позитивні тенденції та активніше розвивати міжнародне співробітництво.

Також обговорена можливість проведення у 2020 році міжнародного семінару щодо природоохоронних стратегій Заповідника та розвитку заповідних територій у зоні відчуження.

В свою чергу, представники проекту iCLEAR передали Заповіднику обладнання для лісівничих досліджень, яке буде використовуватись науковими співробітниками для досліджень лісових ценозів, зокрема пралісів Полісся в межах Чорнобильського заповідника.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua