Головна Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Контакти Новини Благодійність


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

КОРОНАВІРУС: БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІ!
17.03.2020

Так, пандемія COVID-19 вже втягнула у свій вир Україну. Поки – побіжно. Та наскільки масштабно небезпечний вірус розповсюдиться серед людей – залежить, здебільшого, від нас самих. І мова не тільки і не стільки про маски, миття рук, самоізоляцію чи турботу про старше покоління. Мова, в першу чергу, про відповідальність. Перед собою, перед родичами і близькими, перед друзями і сусідами. Навіть – перед незнайомцями.

Бо якщо ми уважно й ретельно виконуватимемо хоча б основні рекомендації Міністерства охорони здоров’я України, інших фахівців, які володіють достовірною на сьогодні інформацією про шляхи зараження та перебіг захворювання коронавірусом, то країна уникне катастрофічної ситуації, що загрожує не просто колапсом і так слабкої у нас медичної галузі, а й, головне, тисяч смертей українців.

На даний час в соціальних мережах та в більшості ЗМІ вистачає зрозумілих та чітких рекомендації, як себе поводити під час пандемії будь яких вірусних інфекції. Одна з них – урядова – перед вами. Головне: не сподівайтесь на «авось» і будьте соціально відповідальними.

Чорнобильський заповідник теж розуміє всю серйозність ситуації з пандемією, яка зачепила вже більшість країн світу – незалежно від їх рівня розвитку. Саме тому, аби максимально знизити ризик «підчепити» короновірус співробітниками заповідника, ми розробили свої поради й відповідні заходи на основі вже існуючих рекомендацій спеціалістів.

Якщо сотні, тисячі ланок в ланцюжку поширення цієї грипоподібної інфекції буде розірвано – Україна вийде з надзвичайної ситуації з мінімальними втратами.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua