Головна Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Контакти Новини Благодійність


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
ВІДВІДАЛИ ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ ЗАПОВІДНИК. ВІРТУАЛЬНО. 2020-10-20 12:37:06

 
Двостороння взаємовигідна співпраця Чорнобильського заповідника з освітніми закладами Іванківського та Поліського районів (у рамках укладених договорів) триває постійно й у різних формах.

Адже це – один з ключових напрямків діяльності, яким постійно займається сектор еколого-просвітницької роботи. Цього тижня його співробітники відвідали Володарське та Луговицьке НВО Поліського району та Феневицьке НВО і Руднє-Тальську ЗОШ Іванківського району.

Просвітницькі заходи відбулись у невимушеній атмосфері й дуже жваво. Особливо захоплюючою вийшла зустріч у Феневицькій школі, де учасниками віртуальної екскурсії до Чорнобильського заповідника стали майже всі учні навчального закладу – 150 дітей.

Крім цікавої й корисної інформації про живий світ зони відчуження, школярі отримали змогу оглянути фотопастку – спеціальний цифровий фотоапарат, який реагує на рух і таким чином фіксує невимушені моменти життя представників місцевої фауни. А ще діти могли уявити себе юними дозиметристами, вимірявши спеціальним приладом радіаційний фон у приміщенні школи. Який, до речі, виявився в межах норми.

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua