Головна Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Контакти Новини Благодійність


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
В київському представництві Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника сьогодні відбулося чергове засідання Науково-технічної ради 2019-10-23 14:32:28

Одне з головних питань порядку денного - звіти структурних підрозділів та плани установи на друге півріччя.

Жваве обговорення викликало представлене на засіданні наукове обгрунтування системи інтегрованої охорони лісів від пожеж та оцінки екосистемних сервісів наземних екосистем зони відчуження. Враховуючи кількість пожеж, що регулярно виникають в зоні відчуження та складність їх ліквідації, членами НТР було підтримано впровадження зазначеного проекту в рамках фінансування програми ГЕФ/ЮНЕП.

Крім цього, на засіданні була презентована система управління якістю ІSO 9001:2015, яка буде впроваджуватися у Заповіднику найближчим часом та інформація про санітарний стан лісів зони відчуження і заходи щодо його покращання.

Колеги з наукових установ відзначили досягнення Заповідника за звітній період, підтримали амбіційні плани на майбутнє та надали свої рекомендації щодо розвитку окремих напрямів діяльності.

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua