Головна Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Контакти Новини Благодійність


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
НТР: ПІДСУМКИ Й ПЛАНИ НА 2021 рік 2020-12-24 11:13:52

На днях відбулось останнє в цьому році засідання науково-технічної ради Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.
Незважаючи на те, що карантинні обмеження через COVID-19 та недостатнє фінансування внесли свої – негативні – корективи в плани робіт Заповідника, загалом всі завдання, поставлені перед природоохоронною установою, виконувались в повній мірі.
Протягом року було прийнято низку адміністративних заходів, що дозволило забезпечити повноцінне функціонування структурних підрозділів Заповідника.
Врахувавши зауваження членів НТР, було схвалено й погоджено Звіт з наукової та науково-технічної, міжнародної та інформаційно-просвітницької діяльності Заповідника за 2020 рік. Також, опираючись на пропозиції науково-технічної ради, погоджено План з цих же видів діяльності на 2021 рік.
Крім того, на засіданні було розглянуто та погоджено Програму відтворення об’єктів тваринного світу, занесених до Червоної книги України, на території Заповідника.
Також на засідання НТР було розглянуто ще кілька важливих питань, що так чи інакше стосуються діяльності Чорнобильського заповідника.

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua