Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Флора Фауна Контакти Новини Благодійність


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідникЧорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідникChornobyl Radiation-Ecological Biosphere ReserveЧорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідникChornobyl Radiation-Ecological Biosphere ReserveЧорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідникChornobyl Radiation-Ecological Biosphere ReserveЧорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідникChornobyl Radiation-Ecological Biosphere ReserveЧорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідникChornobyl Radiation-Ecological Biosphere ReserveЧорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідникChornobyl Radiation-Ecological Biosphere ReserveЧорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Завітали школярі.

Нарешті, після літніх канікул та довготривалих карантинних обмежень в інформаційному центрі Заповідника лунає дитячий гомін та сміх.
Сьогодні до нас завітали учні Мусійківського навчально-виховного об’єднання, для яких було проведено віртуальну екскурсію до Заповідника.
Під час заходу діти жваво обговорювали відновлення природи в зоні відчуження, збільшення популяції різних видів флори та фауни.
Дякуємо за співпрацю директору Мусійківського НВО та запрошуємо всі навчальні заклади Іванківської та Поліської ОТГ в інфо-центр Заповідника на цікаві еколого-освітні заходи!


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua