ДОШКІЛЬНЯТАМ ПРО ЛІСОВІ ПОЖЕЖІ

Підвищена температура повітря, відсутність тривалих дощів та необачність людей – одні з головних причин виникнення пожеж у лісових масивах.
Варто зазначити, що цей небезпечний період триває щороку з квітня до листопада.

Фахівці Заповідника планомірно й постійно надають населенню інформацію з приводу лісових пожеж (особливо в літній період), враховуючи особливості її сприйняття різними віковими категоріями.
Державним агентством з управління зоною відчуження, ДСНС України та ОБСЄ, в рамках українсько-білоруського проекту «Підвищення інформованості про запобігання лісових пожеж та правила поведінки при наближенні лісової пожежі на територіях, прилеглих до зони відчуження», та на основі матеріалів Заповідника розроблені інформаційні брошури про причини й наслідки загорань в лісових насадженнях.

З огляду на те, що значну еколого-просвітницьку роботу фахівці Заповідника проводять з молоддю Іванківського та Поліського районів, було вирішено розробити буклети, які б у зрозумілій формі донесли інформацію до найменших іванківців щодо шкоди лісових пожеж, основні їх причини та послідовність дій у разі їх виникнення.

Яскраві інформаційні листівки отримали допитливі вихованці дитячих навчальних закладів «Іванко» та «Сонечко», а також – Центру розвитку дитини «Веселка». Оскільки малеча тільки розпочинає знайомство з абеткою, при створені буклету використано багато картинок.
Фахівці Заповідника навчали основним правилам поводження під час поширення у лісі вогню не лише дітлахів, а й представників дошкільних закладів, які не менш активно брали участь у заході