Запроваджено спільне патрулювання

21 березня ц.р. в м. Чорнобиль під головуванням очільника Державне агентство України з управління зоною відчуження Віталія Петрука (Віталій Петрук) відбулась міжвідомча нарада з питань організації системи контролю за дотриманням природоохоронного законодавства на території Чорнобильського радіаційного-екологічного біосферного заповідника.

В.о. директора О. Галущенко представив План першочергових заходів з цього питання, який був опрацьований і узгоджений учасниками наради.

Крім того, було прийнято рішення про запровадження з 1 квітня 2019 року спільного патрулювання представників Чорнобильського радіаційного-екологічного біосферного заповідника та відділу поліції зони Чорнобильської АЕС ГУ Національної поліції у Київській області (за згодою) водно-болотних угідь р. Прип’ять.

Для забезпечення більш ефективного патрулювання всі працівники відділу державної охорони природно-заповідного фонду Заповідника будуть забезпечені всім необхідним обладнанням, засобами зв’язку, фото- та відеофіксації.