З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Ви знаєте, що слово «прапор»  іспанською мовою звучить як BANDERA? Такий збіг з прізвищем українського національного героя, який справді став стягом боротьби України за свободу, не може бути випадковим.

Тієї свободи, яку нам досі доводиться відстоювати, незважаючи на 27 років від проголошення Незалежності. Здавалось би, що може важити шмат кольорової тканини в долі кожної країни? Проте Прапор – один з найважливіших державних символів нарівні з Гербом та Гімном. В їх основі лежать традиції, культура та історія української нації. Це, в першу чергу,  ознака нашої суверенності.

Революція Гідності та останні роки російсько-української війни піднесли важливість нашого стягу на небачені висоти. Адже в кожного справжнього українця він викликає море емоцій: і хвилювання, і гордість, і патріотизм, і радість через те, що ми живемо на вільній українській землі, але, водночас, і сльози за тими, хто загинув, захищаючи українську державу.

Наші знамена з жовтими та синіми смугами все більше впізнавані у світі. Бо ми варті доброї слави й поваги. Хай квітне Україна, а над нею розвіваються небесно-сонячні прапори!

«Гори, душа, гори!

Прапори догори!

Не задля нагород —

Встаю за свій народ».