З найважливішим святом нашої державності – Днем незалежності України – вітаємо!

«В своїй хаті – своя правда, і сила, і воля…», – писав геніальний український поет Тарас Шевченко ще в 1845 році. Однак висловлена ним національна ідея змогла втілитись в життя майже півтора століття опісля – тільки  в 1991-му. Та навіть нині нам доводиться відстоювати своє право бути господарем на своїй, Богом даній землі.

Пройдено лише частину шляху ­– в українців пробуджено почуття національної гідності й честі. Ми усвідомлюємо свою приналежність до самобутньої культури й величезної історичної та духовної спадщини свого народу.

Але боротьба й випробовування тривають далі. І в кожного з нас – свій невеликий, але важливий фронт. Там, де щоденна праця кожного вливається, як краплина в океан, у розбудову всієї країни. А процвітання держави є найпершою запорукою її здатності захистити себе й зберегти давно омріяну волю.

У цей святковий день зичимо колегам, однодумцям і читачам нашої сторінки міцного козацького здоров’я, гармонії між  почуттями внутрішньої свободи та відповідальності перед суспільством, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!