Навчання для депутатів

Літній дощ, який так докучає містянам, для зелених насаджень має лише короткочасну дію. Лісові пожежі влітку – явище звичне, головне завдання спеціалізованих служб – попередити та запобігти їх виникненню.

Спеціалісти Заповідника постійно слідкують за дотриманням протипожежних норм та правил, серед яких окрему увагу приділяють інформуванню громади про ситуацію, що склалась.

З огляду на високий температурний режим та підвищену вірогідність виникнення лісових пожеж, фахівці Заповідника провели зустріч з громадою та місцевими депутатами Поліського району.

Інструктаж отримали голова Володарської сільської ради (Поліський район), місцеві депутати та громада. Під час зустрічі спеціаліст акцентувала, що природне середовище Заповідника є унікальним, оскільки після масштабної техногенної катастрофи природа відроджується та поповнюється рідкісними видами червонокнижних рослин і тварин. Окрім цього, з представниками громади с.Володарка було обговорено правовий режим зони відчуження та зони обов’язкового відселення Поліського району, особливості відвідування та перебування на території, яка відноситься до природно-заповідного фонду. Роз’яснено порядок дій та інформування громади у випадку пожеж відповідно до нормативних документів.