ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО КЕРІВНИКА

21 січня 2019 року в київському представництві ЧРЕБЗ Голова Державного агентства з управління зоною відчуження Віталій Петрук представив нового виконуючого обов’язки директора Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника – Олександра Миколайовича Галущенка.

Новопризначений керівник має понад 20 років досвіду роботи на керівних посадах у сфері екології та природокористування, в тому числі – 14 років державної служби. Брав участь у втіленні програм ООН, Міжнародного банку реконструкції та розвитку й Європейського Союзу. Має звання кандидата географічних наук та 3-й ранг державного службовця.

На загальних зборах колективу Віталій Петрук підбив підсумки роботи Заповідника за минулий рік й відзначив, що найскладніші часи становлення найбільшого об’єкту природно-заповідного фонду України – вже позаду, а сьогодні установа активно розвивається. Також він сподівається, що новий очільник, маючи достатній досвід роботи на керівних посадах, суттєво посилить команду професіоналів Заповідника, що сприятиме ще більш ефективному виконанню завдань, поставлених перед установою.

Екс-керівник ЧРЕБЗ Тарас Мельничук, який відтепер очолює один з найважливіших напрямів діяльності Заповідника – наукове та міжнародне співробітництво, запевнив, що установа розвиватиметься ще більш динамічно і потужно, адже нове керівництво розуміє важливість раніше окреслених і поставлених завдань перед колективом унікальної природоохоронної й науково-дослідної структури зони відчуження.