ПІДНІМАЄМО КОМПЕТЕНТНІСТЬ

Знань ніколи не буває забагато. В тому числі, коли мова йде про підвищення кваліфікації й інформування співробітників на ту чи іншу тему, важливу для розвитку й самовдосконалення організації.

‌Традиційний початок тижня в нашій установі – лекція чи презентація з актуальної тематики, яку визначають і висвітлюють самі співробітники. Це – і загальна характеристика та специфіка діяльності об’єктів ПЗФ 🌳🌲🦌, і нюанси ведення діловодства ✍️ та кадрові питання 👥, основи радіаційної безпеки ☠️🚧☢️ або питання з охорони праці 👮‍♂️👩‍⚕️👷‍♂️, цивільного захисту, пожежної безпеки 👨‍🚒 та будь-які інші питання, актуальні для професійного росту працівників нашої установи.

‌З метою оптимізації процесу навчання лектори використовують різноманітні методи: від розповідей з візуалізацією 👀 на екрані 🖥 до фізичного моделювання життєвих ситуацій з подальшим відпрацюванням прийомів та навичок щодо їх подолання.

Відомо: ефективність🤝💪 будь-якої структури напряму залежить від професійної компетентності її співробітників. Тому й постійно вчимося