СЕМІНАР ДРУГИЙ. ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ З ПОЛІСЬКОГО РАЙОНУ

Минуло лише кілька тижнів, як в зоні відчуження був проведений перший семінар «Чорнобиль. Природа. Відродження» для педагогів природничого циклу з Малинського району Житомирської області.
Така форма співробітництва з освітянами виявилась досить вдалою. А тому вже минулої п’ятниці співробітники Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника організували ще один подібний захід. Цього разу – для педагогів з Поліського району.

Екскурсію в зону також супроводжували фахівці Чорнобильського заповідника Юлія Косько та Тетяна Прибора, які й провели учасників семінару через усі ключові точки запланованого маршруту.
Зважаючи на мету заходу, вчителі почули багато корисної й цікавої інформації не тільки про завдання, котрі стоять перед Заповідником, а й про багатющий рослинний і тваринний світ, що відроджується на території зони відчуження.

Однак програма семінару була насичена не тільки розповідями про особливості місцевих екосистем. Група відвідала розташовані в зоні відчуження відомі об’єкти. Це і радіолокаційна станція «Дуга», і пам’ятник пожежникам-ліквідаторам, і парк-алею з табличками-назвами відселених сіл в м. Чорнобиль, і музей «Зірка Полин», і оглядовий майданчик ЧАЕС, і Свято-Іллінську церкву.

Як і минулого разу, кожному педагогу був вручений Сертифікат учасника виїзного семінару «Чорнобиль. Природа. Відродження». Як приємне нагадування про корисний захід, інформацію й враження після якого можна ефективно використати у власній роботі.