У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ МАЙСТРУВАЛИ НОВОРІЧНІ КОМПОЗИЦІЇ

Який же Новий рік без запашної ялинки та новорічних прикрас? Та й Святого Миколая непогано було б зустрітити яскравими, барвистими, оригінальними і сяючими ялинками … Однак тут може майнути не зовсім приємна думка: «Та це ж скільки грошей потрібно, аби придбати й оздобити власну оселю чи місце, де працюєш!»

У магазинах і торговельних центрах іграшок та ялинкових прикрас насправді – на всяк смак і гаманець. Звісно, там можна щось купити. Проте, повірте, наскільки приємніше виготовити предмети новорічно-різдвяного декору власними руками. І справа тут не лише в коштах (хоча, чому б і не зекономити, поєднавши, як кажуть, приємне та корисне?).

Почуття внутрішнього задоволення й радості від створених власноруч чарівних та неповторних речей мало з чим можна порівняти. А якщо святкові поробки ви змайструєте з так званих викидних матеріалів і вторсировини (подарункового паперу, залишків блискіток, намистин, стрічок, мережив, пінопластових кульок, пластикових пляшок, гілок хвойних дерев, під час добування яких не потерпають самі дерева, тощо), то зробите цим гарний внесок у скарбничку збереження природи.

Майстер-клас, як виготовити ялинкові композиції на зимові свята своїми руками з підручних матеріалів, давали сьогодні співробітники Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника діткам з 4 класу Іванківської ЗОШ№1. Під супровід новорічних пісень та аромат свіжого лапника (ялинкові відходи) були виготовлені яскраві новорічні композиції, які тепер прикрашають затишні оселі школярів та офіс Чорнобильського заповідника.