Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve
Фотовиставка Людина vs Природа: пакт про ненапад

Це перший спільний еко-арт-проект Чорнобильського заповідника та фотомитців, яких надихнули унікальні краєвиди Київського Полісся.

Виставка, відкриття якої відбувається у значущий для всієї екологічної спільноти день - Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища.

Присвячена відродженню природи на землях, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, та прилеглих до зони відчуження територіях.

Важко переоцінити життєву міць і потужність природи. Її вміння наступати, завойовувати простір, тобто глибинний, практично незнищенний потенціал до відродження. Те, що природа має надзвичайний запас міцності, дуже добре видно на прикладі Чорнобильського заповідника та всього Київського Полісся, де живий світ відроджується рекордними темпами.

Природі потрібна не стільки допомога, як невтручання, своєрідний пакт про ненапад: людина не шкодить і береже довкілля, яке стає для неї гармонійним місцем проживання.
Те, що було втрачено через багатопланову господарську діяльність людини, в тому числі через радіаційне забруднення, ніби нізвідки, знову з’являється в природному середовищі: множиться світ флори і фауни, бетонний простір кришиться міцним корінням на невеликі шматочки й поглинається зеленими масивами. Все менше й менше сліду людини, все більше й більше тварин і рослин. Бо людина – смертна, а природа – нескінченна…

Команда фотографів - авторів робіт:
Ксенія Фетисова Ксюша Фетисова (Ksusha Fetisova)
Денис Копилов Денис Копылов (Denis Kopylov)
Олександр Кемп Александр Кемпа
Андрій Котлярчук Андрій Котлярчукотлярчук
Костянтин Стародубов Konstantin Starodubtantin Starodub
Денис Вишневський Денис Вишневский (Denis Vishnevskiy)
Станіслав Гуменюк
Євген Воробйов

Виставка триватиме з 5 червня по 4 липня 2019 року та відбуватиметься у два етапи із заміною фото:

5.06 - 20.06.2019 року
21.06 - 04.07.2019 року

Адреса: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, УКРІНФОРМ (перший поверх)


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua