Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve
КОНКУРС І ЙОГО ПЕРЕМОЖЦІ

Ви ще не забули про конкурс «для дорослих» «Сто відтінків майбутнього», який ми оголосили кілька місяців тому?
Тоді ми запросили до участі в ньому
«…креативних, з нестандартним мисленням творчих людей…, котрі можуть і хочуть поєднати політ власної уяви з фактичним підґрунтям, сміливу фантазію й точний аналіз, красиві мрії й сухий реалізм, й описати картину майбутнього: яким ви бачите Чорнобильський заповідник через сто років?».
Креативні, творчі та з безмежним польотом фантазії – знайшлися!
Серед учасників ми визначили трьох переможців, кожен з яких увімкнув умовну машину часу, заглянув за пелену часу і передав у творчому есе власне бачення подій та явищ, котрі можуть відбуватися на нинішній території Чорнобильського заповідника через сто років.
Треба зауважити, що конкурсні роботи – дуже різні й неординарні. Вони відрізняються не лише фантазійним змістом та його обґрунтуванням, але й формою подачі. Хтось вибрав жанр оповідання-фентезі, хтось – особисті роздуми, а дехто ­ – розповідь в стилі постапокаліптичних передбачень.
Хоча є в авторів і спільна думка: райських безпроблемних кущів годі чекати на території зони відчуження і через сто років…
Читати есе було дуже цікаво. І ми дуже хотіли б надрукувати твори переможців, аби ви уявили суть і підходи авторів до конкурсів.
Але оскільки вони чималі за обсягом, зробимо це пізніше – вже після новорічних свят, коли у вихідні дні ви матимете бажання почитати щось таке фантазійно-казково-дивовижне.
А поки оголошуємо переможців:
Перше місце.
Тетяна Сидоренко «Сто відтінків майбутнього».
Друге місце.
Дар’я Муляр «Подорож у майбутнє Чорнобильського заповідника».
Третє місце.
Нік – Чудище Болотное «Есе».
ВІТАЄМО!
ЯК МИ Й ОБІЦЯЛИ, ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ОТРИМАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВІДВІДАТИ ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ ЗАПОВІДНИК З ОДНОДЕННИМ ТУРОМ.
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua