Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve
ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОСТІР – ВІДКРИТО

Поспішаємо поділитися чудовою новиною.
На базі Чорнобильського заповідника відкрито еколого-освітній інформаційний центр "Екологічний простір", який стане місцем, де здійснюватиметься не тільки еколого-просвітницька діяльність, а й акумулюватиметься вся інформація про екологічні заходи та відповідні інновації Іванківського й Поліського районів (Київська область); місцем для проведення ділових зустрічей; центром надання інформації про актуальну екологічну ситуацію в районах, діяльність природоохоронних установ, екскурсійні маршрути, а також місцем для втілення екологічних, науково-дослідних та творчих ініціатив.
Інформаційний центр відкрито за підтримки грантового проєкту ГЕФ ПМГ «Молодь в дії! Розбудова спроможності та партнерств задля ефективного залучення молоді до кліматичних рішень" та Громадської організації "Екологічний простір - 2020".
Сьогоднішня зустріч НАЦІОНАЛЬНОГО КЕРІВНОГО КОМІТЕТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ДОРАДЧОЇ ГРУПИ ПРОГРАМИ МАЛИХ ГРАНТІВ ГЕФ була приурочена саме до відкриття Центру. Вона стала першим масовим заходом, проведеним у новій просвітницькій структурі.
З радістю запрошуємо всіх до співпраці та організації заходів на базі нашого еколого-освітнього інформаційного центру!


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua