Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve
СОСНА – ІЗ ШИШКИ

«Вирощуємо саджанець сосни із шишки»: ось до такого, корисного й пізнавального, майстер-класу запрошуємо долучитись усіх бажаючих.
Відомо ж: дерев не буває забагато, а кожне вирощене власними руками деревце сприяє примноженню й збереженню зелених «легенів панети».
Однак, аби проростити насіння з соснової шишки  в домашніх умовах і доглядати за саджанцями, а то й відразу кількома, поки вони не зміцніли,  потрібні знання і чимало терпіння.
Та результат вартий того. І це не лише - сосна із шишки. Такі заходи навчають бережному ставленню до навколишнього природного середовища, адже людина завжди цінує те, що створює своїми руками.
Вирощені, а згодом власноруч висаджені деревця будуть радувати своєю неповторністю вас та наступні покоління людей!

відео майстер-клас Вирощуємо саджанець сосни із шишки
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua