Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve
ОСВІТА ЗАДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: ЗАХІД ВІДБУВСЯ
В приміщенні Київський Міський Будинок Природи відбувся семінар «Освіта задля сталого розвитку України в умовах воєнного часу».
Це другий публічний захід в рамках проєкту GEF/UNEP «Збереження, посилення та управління запасами вуглецю та біорізноманіттям у Чорнобильській зоні відчуження."
Понад сімдесят учасників, які взяли участь у заході офлайн- та онлайн, обговорили надважливу й актуальну тему розвитку освіти України в умовах воєнного стану та інших, численних, сучасних викликів.
Особливу увагу звернули на еколого-просвітницький напрям, адже нинішня освіта неможлива без акцентування уваги на відповідальності людини перед природою й прийдешніми поколіннями.
Семінар організований Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником у партнерстві з Громадською організацією «Екологічний простір – 2020»
Присутні в залі учасники заодно змогли переглянути фотовиставку «Довкілля і війна», також організовану ЧРЕБЗ, і яку ще можна відвідати завтра, 15 вересня.

 
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua