Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve
«Оцінка шкоди довкіллю. Післявоєнне відновлення
27 вересня Чорнобильський заповідник у партнерстві з ГО «Екологічний простір – 2020» планує проведення відкритого семінару «Оцінка шкоди довкіллю. Післявоєнне відновлення».
Це третій публічний захід у рамках реалізації проекту ГЕФ-ЮНЕП «Збереження, посилення та управління запасами вуглецю та біорізноманіттям у Чорнобильській зоні відчуження».
Розрахований на фахівців та експертів у галузі охорони довкілля, представників центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, наукової спільноти, національних, міжнародних наукових та природоохоронних установ, екологічної громадськості.
Дата проведення семінару 27 вересня з 11.00 до 15.00 год.
Запрошуємо долучитись до заходу на платформі «Zoom»: https://us06web.zoom.us/j/82739329106

 
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua