Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve

Осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу завершено
Сьогодні проведено спільну підсумкову нараду Чорнобильського заповідника та ГУ Держпродспоживслужби в Київській області за результатами осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу у 2023 році.
По всіх визначених ділянках природно-заповідного фонду співробітники Заповідника розклали 39 тис. приманок, разом з представниками ДСП «Північна Пуща» та спеціалістами ветеринарної медицини – 45 тис.
Вакцинація відбувалась відповідно до Методичних рекомендацій планування, організації та проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу за визначеними маршрутами – з розрахунку 25 принад з вакциною на один кв. км.
Одна бригада в складі 4 людей за робочий день обробляла 10 км. м, використавши при цьому 250 принад. Загалом, до кампанії проти сказу було задіяно 80 осіб.
Визначена контрольна ділянка площею один кв. км для перевірки споживання вакцини. Контроль буде проводитись на 4, 8 та 15-ий день після розкладання принад з вакциною.

 
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua