Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve
«Девід Аттенборо: життя на нашій планеті»
"Я, Девід Аттенборо, і мені 93 роки…" – так починається документальний фільм «Девід Аттенборо: життя на нашій планеті».
Фільм від легендарного натураліста та творця документальних фільмів про природу нашої планети в усьому її надзвичайному різноманітті. Ця кінострічка є досить особистою історією, адже це послання від свідка, який з середини 20-го сторіччя спостерігав за змінами природного середовища.
Девід Аттенборо знову й знову повертається до надважливої теми життя на нашій планеті, розмірковуючи про визначальні моменти свого життя як натураліста, так і про руйнівні зміни, які він бачив на Землі. Чи є надія для майбутніх поколінь? Цей фільм поставить багато запитань, однак він дасть і відповіді на них.
Особливістю всіх фільмів Аттенборо є зйомки в різних куточках планети. Таким чином автор репрезентує біосферу, показує різноманіття окремих частин в єдиній системі. Так відбулось і цього разу. Однією з локації стала зона відчуження. Він свідомо обрав це місце, коли побачив робочий матеріал для серіалу "Наша планета" компанії Netflix за участі WWF (серіал доступний за посиланням - https://www.youtube.com/playlist... ). Це був епізод, присвячений відродженню флори і фауни зони відчуження як приклад того, що природа може відновитись за умови невтручання людини.
Два роки тому Сер Девід Аттенборо відвідав зону відчуження для зйомок епізоду свого фільму. Співробітники Заповідника та ДСП «Екоцентр» взяли активну участь у цій роботі: забезпечували супровід, логістику, шукали локації, консультували з питань радіаційної безпеки та режиму.
Сьогодні відбудеться прем'єра фільму у кінотеатрах, за тиждень – на сервісі Netflix. Дивіться офіційний трейлер до кінофільму «Девід Аттенборо: життя на нашій планеті» за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=64R2MYUt394...Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua