Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Флора Фауна Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника ми у facebook t.me/zapovidnyk


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation Ecological Biosphere Reserve
СПІВПРАЦЯ ТРИВАЄ. АНТИКОРУПЦІЙНА В ТОМУ ЧИСЛІ.

Триває співпраця Чорнобильського заповідника з представниками органів місцевого самоврядування. Цього разу – щодо попередження корупційних проявів працівниками нашої природоохоронної структури.
29 вересня уповноважений з антикорупційної діяльності ЧРЕБЗ Олександр Грицаєнко інформував депутатів Поліської районної ради про основні завдання підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції.
Зокрема, він зупинився на конкретних механізмах боротьби з корупцією та своєчасного реагування на факти вчинення співробітниками Заповідника корупційних та пов'язаних з корупцією правопорушень. У разі виявлення таких фактів представники громад Поліського району відтепер мають змогу повідомити про них для оперативного реагування. Для цього їм надали необхідні контактні дані.
Аби жителі Поліського району були достатньо проінформовані на згадану тему та розуміли, чому так важливо критично ставитись до корупційних проявів, місцевим селищній та сільським радам надіслано матеріали антикорупційного законодавства. В тому числі ті, що стосуються недопущення вчинення корупційних діянь працівниками Чорнобильського заповідника.

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua