Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Флора Фауна Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури ми у facebook t.me/zapovidnyk


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation Ecological Biosphere Reserve
ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА РАДІАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

24 вересня в Чорнобильському заповіднику був проведений день охорони праці та радіаційної безпеки.
Дія іонізуючого випромінювання є одним з найнебезпечніших шкідливих чинників, що може негативно вплинути на стан здоров’я працівників Заповідника, якщо не дотримуватись передбачених установою вимог радіаційної безпеки. Тому під час виконання службових обов’язків потрібно суворо додержуватись правил поведінки, вимог охорони праці та радіаційного контролю.
Для наглядного роз'яснення цих вимог відділ охорони праці, цивільного захисту, пожежної та радіаційної безпеки ЧРЕБЗ провів навчально-презентаційний семінар, на якому було висвітлено основні правила безпеки під час перебування й виконання роботи в зоні відчуження та зоні безумовного (обов'язкового) відселення.
Крім цього, співробітників Заповідника перевірено на рівень знань з радіаційної безпеки, здійснено перевірку їх робочих місць та документації з охорони праці, цивільного захисту, пожежної й радіаційної безпеки.

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua