Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

В Університеті новітніх технологій презентували Чорнобильський Заповідник.
04.07.2019

13 червня в Університеті новітніх технологій відбулося засідання круглого столу, в роботі якого взяли участь фахівці наукових підрозділів Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, працівники Університету, інших навчальних закладів та наукових організацій, а також керівник Представництва Польської Академії наук в Києві.

Представники Чорнобильського Заповідника презентували цілі та основні завдання установи, її ресурсний потенціал, напрями наукової та науково-технічної діяльності.
В ході дискусії були окреслені пріоритетні напрями в рамках можливої співпраці: екологія, радіобіологія, наукова рекреація, впровадження і використання геоінформаційних систем та інше.

Присутні відзначили відкритість та готовність Заповідника до співпраці, а також наявність наукового потенціалу установи, яка вже на сьогоднішній день має відповідні ресурси для імплементації широкого спектру профільних досліджень та необхідну базу для тестування новітніх підходів, технологій та методів в цій галузі.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua