Заповідник Діяльність Офіційні документи Громадянам Карти Флора Фауна Контакти Новини Фото Гідрологічні об'єкти «Врятуємо рись!» Наші партнери
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve


Revival of the pristine nature of Polissya

ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ
31.10.2019

Ніхто не може надавати першу медичну допомогу, окрім медиків. Але до їх приїзду часто спливає дорогоцінний час, коли можна врятувати життя чи не допустити погіршення стану. Тому так важливі знання азів домедичної допомоги. І саме такі «ази» передавала співробітникам Чорнобильського заповідника на спеціальному тренінгу начальник відділу з охорони праці, цивільного захисту, пожежної та радіаційної безпеки ЧРЕБЗ Юлія Чала. Інструктаж з домедичної допомоги мав очевидне гасло – «Збережи життя».

Під час навчання працівники Заповідника активно відпрацьовували алгоритми дій у разі раптової зупинки серця в дорослих, порушення прохідності дихальних шляхів – обструкції стороннім тілом, зовнішньої кровотечі та судом (епілепсії).

Учасники тренінгу засвоїли знання та прийоми надання першої домедичної допомоги постраждалим до прибуття служби екстренної медичної допомоги.

Нагадаємо, що це вже другий такий захід, що проводиться у Заповіднику. Цього разу - для співробітників київського офісу.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua