Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

ПЕРШОВЕРЕСНЕВИЙ КВЕСТ: ПЕРША ЗУПИНКА – У ЗАПОВІДНИКУ .
16.09.2019

Початок навчального року для учнів 7-8 класів Іванківської ЗОШ №2 розпочався не просто пізнавально, а й весело. У рамках квесту, організованому педагогами другої райцентрівської школи, протягом дня діти знайомились з роботою основних організацій та установ селища. Перша їх зупинка відбулась в Іванківському офісі Чорнобильського заповідника. Протягом кількох годин адміністративне приміщення ЧРЕБЗ відвідало понад 150 учнів.

Коротке знайомство з нашою установою (для багатьох школярів воно було вже не першим) співробітниками сектору еколого-просвітницької роботи ЧРЕБЗ за допомогою екологічної вікторини перетворили в цікаву гру: діти відповідали на запитання, пов’язані з природою, екологією та супутніми науками. Правильну відповідь складали за допомогою попередньо приготовлених і розданих учасникам вікторини букв. Родзинка ховалась не лише в правильних відповідях, а й в швидкості їх побудови. Переможцем став восьмий «Б» клас, який і отримав від Чорнобильського заповідника невеличкі подарунки.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua