Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

НА СТОРОЖІ У ВИХІДНІ
16.09.2019

Допоки всі насолоджуються довгоочікуваним відпочинком, наші фахівці на сторожі кордонів Заповідника.

Зона відчуження, левову частку території якої сьогодні займає Чорнобильський заповідник, все більше приваблює іноземців. І деякі з них в пошуках гострих відчуттів намагаються потрапити сюди не зовсім законними шляхами.

От і сьогодні єгерська служба разом з відділом охорони Заповідника затримали сімох громадян інших країн, які незаконно проникли в 30-кілометрову зону відчуження: троє осіб з Королівства Швеція та четверо громадян Франції.

Подорож перших виявилась вкрай невдалою - одна з жінок сильно пошкодила ногу. Супроводжуючі їх провідники втекли. А от співробітники Заповідника доставили незадачливих сталкерів до Чорнобильської лікарні, де потерпілій надали медичну допомогу, а вже потім провели всі необхідні дії відповідно до чинного законодавства - опитування, складання протоколів, передача порушників працівникам правоохоронних органів для подальшого представлення до Іванківського районного суду.

Ще раз нагадуємо, що незаконне перетинання межі зони відчуження карається законом. А наша служба охорони пильнує за цим. Навіть у вихідні дні.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua