Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

ДАЛЕКОСЯЖНІ ПЕРСПЕКТИВИ .
26.09.2019

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2019 № 636-р «Про делегування представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» директор проектного офісу КНУТД та голова офіційної делегації Олег Шевченко разом з керівником Чорнобильського заповідника Олександром Галущенком взяли участь у роботі Програмного комітету за напрямком «Клімат, навколишнє середовище, ефективне використання ресурсів і сировини» у м. Брюссель, Королівство Бельгія.

Члени української делегації провели низку переговорів з представниками різних країн, зацікавлених у співпраці з вітчизняними дослідниками з метою підготовки спільних проектних пропозицій щодо основних тем конкурсів у програмі «Горизонт 2020».

Окрім експертної роботи, Олександр Галущенко представляв інтереси Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, презентуючи науковий проект CHERNOBYLLifesciencesHUB, спрямований на міжнародну співпрацю в галузі наукових досліджень на територіях, забруднених в наслідок аварії на ЧАЕС, а також залучення інвестицій в розбудову наукового туризму в зоні відчуження.

Необхідно зазначити, що Заповідник вже має у цій сфері досить ґрунтовні напрацювання і готовий до активної взаємовигідної співпраці з установами і організаціями інших країн – учасників програм досліджень.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua