Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

«Лісу в смартфоні» – бути!
13.12.2019

Днями Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник підписав Угоду про співробітництво з Державним підприємством «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр». Даною Угодою передбачено одержання і використання нових наукових знань з метою вирішення спільних науково-дослідних, природоохоронних та еколого-просвітницьких завдань.

Першим етапом співпраці стало підписання Договору на використання комп’ютерної програми – програмного продукту «Галузева інформаційно-телекомунікаційна система «Електронний облік деревини. Winforspro – Україна».

Ми прагнемо повної відкритості у своїй діяльності, тому плануємо впроваджувати цей продукт для контролю, в тому числі й зі сторони громадськості, за природоохоронними заходами з догляду за лісовими масивами зони відчуження.

Додаткова інформація про продукт: це пілотний проєкт електронного реєстру лісорубних квитків на заготівлю деревини, що впроваджується Державним агентством лісових ресурсів України, головна мета якого – оприлюднення інформації про здійснення господарської та іншої діяльності, що пов'язана із заготівлею деревини. Завдяки проєкту, кожен бажаючий зможе ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок. Реєстр містить низку опцій, зокрема, можна обрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua