Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Пропозиції Контакти Новини ми у facebook

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

Інспекція проєкту
16.12.2019

В період з 9 до 13 грудня незалежний консультант програми ГЕФ ЮНЕП Мурат Севік провів ряд зустрічей з представниками організацій–виконавців проєкту ГЕФ ЮНЕП «Збереження, вдосконалення та управління запасами вуглецю та біорізноманіття в Чорнобильській зоні відчуження».

У засіданнях та інтерв’ю брали участь наукові експерти, представники державних та місцевих органів влади, інші стейкхолдери.

Зазначений проєкт передбачає виконання місцевих, регіональних та міжнародних заходів для сприяння розвитку розширеної мережі природоохоронних територій в Чорнобильській зоні відчуження та навколо неї, а також супровідних процесів щодо використання поточних продуктивних сфер зони відчуження для соціальної, економічної та екологічної вигоди усіх зацікавлених сторін.

Під час фінальної зустрічі у Державному агентстві України з управління зоною відчуження пан Севік презентував попередні результати проміжного оцінювання та відзначив позитивну динаміку у виконанні проєктних завдань.

Найближчим часом експертом буде підготовлена ґрунтовна доповідь для ГЕФ ЮНЕП з аналізом стану реалізації проєкту та рекомендацій для його покращання.


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua