Заповідник Діяльність Офіційні документи Проекти Громадянам Карти ГІС Геоінформаційний портал Флора Фауна Гриби Лишайники Водні об'єкти Контакти Новини Благодійність Відвідування заповідника Дослідницькі інфраструктури Метеорологічні дані ми у facebook t.me/zapovidnyk instagram


Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
Chornobyl Radiation and Ecological Biosphere Reserve
<<<

ЛІКАРНЯНИЙ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ

Відпустку переносять або продовжують у разі тимчасової непрацездатності, засвідченої в установленому порядку (п. 1 ч. 2 ст. 11 Закону про відпустки). Продовжити чи перенести відпустку можна тільки після того, як працівник надасть лікарняний (лист Мінсоцполітики від 17.07.2017 № 1922/0/101-17/284).

Тривалість відпустки розраховується в календарних днях. Тому відпустка після лікарняного має бути продовжена на кількість днів тимчасової непрацездатності працівника, починаючи з наступного календарного дня після її закінчення.

Для продовження відпустки у зв’язку з лікарняним як підтвердження працівник має передати в організацію лікарняний лист разом із відповідною заявою. На підставі цих документів працедавець видасть наказ про подовження відпустки у зв’язку із тимчасовою непрацездатністю.

Відпустки не усіх видів можна перенести чи продовжити на час хвороби.
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник Tel: +38 (044) 275-01-88 Електронна пошта: info@zapovidnyk.org.ua